Hotline
0534 067 10 22
Bursa banyo Tadilatı

Bursa Banyo Yenileme

Evinizin en dikkat edilmesi gereken ve özenilmesi gereken yerlerden biridir banyo. Çünkü banyo temizlik amacı ile kullanılan bir odadır ve dolayısı ile temiz ve ferah olması sizin önceliğiniz olmalıdır.

Banyonuzdaki eksikler, onu eski ve kötü gösterebilir. Ne denli temiz tutarsanız tutun, eski bir banyo hiç de iç açıcı değildir. Bu sebepledir ki banyo temiz olmasının yanında ferah bir görünüme sahip olduğunda iç açıcı olabilmektedir.

Banyonuzu yenilemek istiyorsanız hesaplamanız gereken bir sürü şey bulunuyor. Banyonuzu ne şekilde düzenlemek istediğinize karar vermeli ve aklınızdakilere göre plan oluşturup, bütçenizi de ona göre ayarlamalısınız. Klasik eşyalardan oluşturulmuş bir banyo mu istiyorsunuz, ya da modern eşyalarla dizayn edilmiş bir banyo tercih edersiniz? Renklerin koyu mu yoksa açık olması sizin için daha uygundur? Mat seramikler mi istersiniz ya da parlak seramikler mi hoşunuza gider? Asma bir klozet mi yoksa zemin ile birleşik mi olmalı? Duşakabin mi, küvet mi tercih edersiniz? Duşakabin ise şekli nasıl olmalı, küvet ise büyüklük derecesi ne olmalıdır? En önemlisi bunları bütçenize ne şekilde uyarlayabilecek olduğunuzdur. İşte tüm bu soruların cevabını verebilecek durumda iseniz banyo yenileme işine girişmeniz gerekir.

Mesela tezgaha gömülü bir lavabo, klasik ayaklı lavabolardan daha pahalıdır. Asma klozet, ayağı zemine konumlandırılmış olan klozetten daha lüks gözüktüğünden ve daha yeni bir tasarım olduğundan daha yüksek bir ücrete tabidir. Duşakabinlerde tercih edilen malzemelerin kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Küvetler büyüklük derecelerine göre fiyatlandırılır. Onun dışında banyodaki eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için kullanacak olduğunuz dolapların malzemeleri kalite durumuna göre fiyatlandırılır. Öyle ki en basitinden bir dolap edinecek olsanız bile 600-700 lirayı gözden çıkarabiliyor olmanız gerekir.

Büyük markaları kullanmak isteyip, banyonuzu ona göre yenilerseniz 10- 15 bin lira sadece banyo malzemelerine vermeniz gerekebilir.

Banyo yenilemek sadece vitrafiye ürünlerinden ibaret değildir. Seramik tercihinizde de dikkatli olmalısınız ki daha sonrasında kolay yıpranma problemi yaşamayasınız. Ama aynı zamanda kaliteli olup da uygun fiyatlı arıyorsanız iyi bir araştırmacı olmanız gerekir. Bazı yerler teşhir ürünü satabilmektedir. Teşhir ürünleri de normal fiyatlardan daha düşük olurlar. Fabrika mağazalarında da normal mağazalardan daha uygun fiyatlara ürün bulma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Onun dışında banyo yenilerken su tesisatını yenilemek istiyor olabilirsiniz. Elektrik tesisatını da yenilemek istiyorsanız, bu işler için işçilere ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda yine iyi bir araştırmacı olmanız gerekmektedir ki hem iyi iş çıkaran hem de uyguna yapan kişilerle çalışmak için anlaşma yapabilesiniz.

Tesisatlar dışında, döşenecek olan seramikler ve konumlandırılması gereken eşyalar için illa ki işçiye ihtiyaç duyacaksınızdır. O zaman hem sizin isteklerinize karşılık verebilen ve işini iyi yapabilen kişilerle anlaşmanız karlı bir iş olacaktır. Mümkün mertebe bulunduğunuz ortamdaki en fazla tercih edilen firmayı tercih ediniz. Eğer ki çevrenizde aradığınız kriterlerde ve çokça tercih edilen bir firma yoksa biraz açılmanız gerekecektir.

Bursa’da ikamet etmekte olan biriyseniz, Bursa banyo tadilat firmaları olarak araştırma sağlayabilirsiniz. Fiyat almak için de Bursa banyo yenileme fiyatları başlığı altında arama yaparsanız daha doğru sonuçlar elde edersiniz.

Biz bu konularda yetkili ve etkili bir firma olarak işlerimizi özen ile gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. Bizden istenenler doğrultusunda doğru planlar oluşturarak, banyoyu en kısa sürede bitirmeyi amaç edinerek çalışıyoruz. Bursa banyo tadilat firmaları arasında iddialı işler ortaya koyarak yüksekte olmayı kendimize bir hedef olarak belirledik ve hedefimizden hiç şaşmadan müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışmaya devam edeceğiz. Bursa banyo dekorasyonu konusunda tercih edeceğiniz firma biziz.